kasa

Modlitwa pieniężna

Korzystanie z modlitwy pieniężnej o dobrobyt

Modlitwa o pieniądze jest czymś, z czego wielu chrześcijan często nie zdaje sobie sprawy, że jest opcją dla ich próśb modlitewnych. To niefortunne, ponieważ ogromna większość ludzi w Bożym świecie nigdy nie musiała modlić się o pieniądze. Mają pieniądze, bo pracują i wcale nie pracują ciężko. Dlatego zrozumiałe jest, że osoba czuje się uprawniona do błogosławieństw finansowych, którymi Bóg ją pobłogosławił.

Ważne jest, aby ludzie zdali sobie sprawę, że nie muszą teraz modlić się o obfitość, ale mogą teraz modlić się o więcej pieniędzy. Dobra modlitwa o pieniądze polega na tym, aby być finansowo zabezpieczonym już teraz. Oznacza to posiadanie wystarczającej ilości pieniędzy na opłacenie rachunków. Oznacza to również możliwość kupowania wszystkich rzeczy, które chcesz, nie wydając więcej pieniędzy niż masz. Nie ma nic złego w byciu wdzięcznym za to, co już masz.

Kiedy ludzie odmawiają modlitwę o pieniądze, będą prosić Boga o Jego pomoc o więcej pieniędzy, aby mogli kupić wszystko, czego chcą. Problem polega na tym, że większość ludzi po prostu nie zdaje sobie sprawy, że Bóg już pobłogosławił ich dużą ilością pieniędzy. Czują się uprawnieni do tego, by dostawać więcej, aby móc kupić więcej rzeczy. To nie jest sposób na modlitwę o pomyślność. Musisz po prostu prosić Go o pomoc, aby zamanifestować bogactwa, które już ci dał.

Jeśli chcesz zamanifestować natychmiastowe błogosławieństwa finansowe, musisz się Zaangażować. Polecam skorzystać z programu The Bliss Audio. Jest to bezpłatne chrześcijańskie nagranie dźwiękowe, które działa jako narzędzie do modlitwy i medytacji. Przeprowadzi Cię przez szereg kroków, które pomogą Ci uzyskać bezpieczeństwo finansowe. Program działa za pomocą fal dźwiękowych i afirmacji, aby spowodować zmianę w podświadomości.

Kiedy zaczniesz korzystać z The Bliss Audio, od razu zauważysz wzrost swoich dochodów i pieniędzy. W rzeczywistości znam wielu ludzi, którzy tak bardzo zwiększyli swoje dochody, że byli w stanie rzucić pracę. Niektórzy z nich zrobili to, używając tej jednej modlitwy o pieniądze o dobrobyt. Inni zrobili to, korzystając z płyt CD audio i afirmacyjnych, które są dostępne w programie. Bez względu na to, jaką metodę wybierzesz, aby uzyskać błogosławieństwa finansowe, zawsze powinieneś pamiętać o modlitwie z serca.

Nigdy nie powinieneś myśleć, że musisz długo czekać, aż te rzeczy do ciebie przyjdą. Bóg chce, abyś był błogosławiony finansowo i chce, abyś doświadczył obfitości, którą już ci obiecał. Z The Bliss Audio otrzymasz natychmiastową pomoc finansową i poczucie absolutnego bezpieczeństwa.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *