klątwa

Magiczna klątwa

Rzucanie magicznego zaklęcia jako siebie

Magiczna klątwa to każde niewyrażone życzenie, które w jakiś sposób lub w formie zaszkodzi lub przywiąże się do jednego lub więcej ludzi, osoby lub istoty. Klątwy mogą być używane zarówno dla dobra, jak i dla zła. Klątwa rzucona na ciebie przez kogoś innego może przynieść ci wielkie dobro, ale może też wyrządzić straszną krzywdę tobie lub innym. Chociaż istnieje wiele różnych rodzajów przekleństw, typ klątwy, który jest nałożony na ciebie, jest często najtrudniejszy do cofnięcia.

Prostą, ale potężną klątwę można rzucić, tkając wokół siebie okrąg z duchem „voodoo” w centrum. Obiekt koła jest następnie używany jako obiekt „nieszczęście”, który ma zostać zraniony przez to, co uważa się za przyczynę twojego „nieszczęścia” – w tym przypadku ten sam przedmiot, który znajduje się w środku koła. Prostym, ale skutecznym przykładem może być tak zwane „złe oko”. W Nowym Orleanie domy, które mogły zostać zniszczone przez huragany, często są budowane ponownie z pomocą złego oka.

W większości przypadków najprostszą i często najskuteczniejszą magiczną klątwą we wszechświecie jest taka, która ma jedną możliwą odpowiedź, po prostu określając liczbę liter. Na przykład powiedzmy, że chcemy przekląć kogoś, kto jest podły. Najprostszą możliwą odpowiedzią na to pytanie byłyby „3 litery”. Każde zaklęcie, które można rzucić na osobę, którą chcemy przekląć, można wykonać, po prostu dodając trzy litery do słowa oznaczać, a następnie rzucając zaklęcie.

Istnieje jednak wiele bardziej złożonych i znacznie bardziej niebezpiecznych klątw niż proste „3 litery”. Weźmy na przykład „oko za oko”. Kiedy ktoś zostaje przeklęty przy użyciu tego zaklęcia, zwykle robi się to poprzez znalezienie oczu osoby, która jest celem, a następnie “oznaczenie” ich złym zaklęciem. Najprostszym rozwiązaniem tego problemu byłoby powiedzenie czegoś w stylu: „Jeśli nie przestaniesz przeszkadzać moim przyjaciołom, wyślę cię na pocztę głosową, a następnie spalę twoje imię przed moimi dziećmi”. Jest to dość prosta magiczna klątwa, ale skuteczna tylko wtedy, gdy osoba ma wiarę, że przestanie wykonywać działanie, które skłoniło go do przeklęcia.

Najlepszym sposobem na użycie magicznej klątwy, która ma jedną możliwą odpowiedź, jest wypowiedzenie jej na głos. Załóżmy na przykład, że nasza następna ofiara jest wielkim fanem Seattle Seahawks. Jeśli rzucimy magiczną klątwę, która ma wypędzić drużynę z rodzinnego miasta i sprawić, by zakorzeniła się w drugiej drużynie, z pewnością spełnimy nasze życzenie. Jeśli jednak określimy liczbę liter, które mają być użyte w klątwie (powiedzmy „zapomnij Seattle”), nie otrzymamy żadnego wyniku. Jeśli jednak po cichu wypowiadamy magiczne słowa w myślach, a duchy poprowadzą nas do właściwego celu, nasze wysiłki się opłaci.

A więc masz to: prosty i potężny sposób na rzucenie magicznego zaklęcia i bardzo łatwy sposób na określenie, czy zaklęcie jest złe, czy nie. Jeśli zaklęcie wymaga odpowiedzi, to wiesz, że wszystko, co zadaje rzucający, jest pytaniem, na które należy odpowiedzieć konkretnymi informacjami. Jeśli zaklęcie wymaga wykonania określonego działania z twojej strony, wiesz, że musisz to zrobić i że powinieneś czuć się bezpiecznie. Jeśli potrafisz rozpoznać, czy akcja jest pozytywna czy negatywna, możesz śmiało użyć zaklęcia.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *