Magiczne modlitwy

Magiczna modlitwa jest działaniem lub aktem oddania, który czerpie moc z wyższej mocy. W starożytności podejmowano takie czyny w celu uzdrowienia i uwolnienia od bólu cierpienia, jak na przykład modlitwa o wybudzenie słońca. Użycie takiej modlitwy jest podobne do zaklęcia, ale modlitwa magiczna ma inne cele iw konsekwencji różne sposoby działania, które należy jasno zdefiniować. Ponieważ to intencje stojące za taką modlitwą sprawiają, że jest to modlitwa magiczna, warto byłoby ją najpierw zdefiniować.

Magiczna modlitwa jest rodzajem aktu lub intencji, która jest wykonywana z myślą o spowodowaniu jakiejś zmiany w świecie lub wszechświecie, albo poprzez zatrzymanie jej wpływu na otaczający nas materialny świat, albo poprzez zmianę stanu samego wszechświata. Kiedy ktoś rozważa zrobienie czegoś, co może potencjalnie wpłynąć na świat materialny, nie powinien po prostu robić tego bez zastanowienia, zawsze powinna istnieć potrzeba przeanalizowania i zastanowienia się nad konsekwencjami swoich działań. Jest to jedna z podstawowych zasad, których należy się nauczyć przy opanowywaniu wszelkiego rodzaju magicznych mocy. Konieczne jest również rozważenie zestrojenia osoby z pożądanym celem lub intencją, którą próbuje się osiągnąć. Jeśli ktoś nie jest ustawiony w kierunku obiektu, nie będzie w stanie osiągnąć rezultatów, do których dąży. Ważne jest również, aby spojrzeć na punkt widzenia drugiej osoby przed próbą rzucenia zaklęcia.

Najczęstszą formą magicznej modlitwy jest używanie zaklęć. Służą one głównie do wprowadzenia zmian na poziomie makro, na przykład po to, aby ktoś się zakochał, wyleczył kogoś z choroby lub aby zapobiec chorobie. Wszystko to jednak można zrobić własnymi siłami. Zdarzają się również sytuacje, w których trzeba chronić się przed pewnymi rzeczami, które są częścią pecha. Wszystko to można osiągnąć własnymi siłami i wiedzą, jak je właściwie łączyć.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *