egipt

Starożytna magia

W grze istnieje wybór pomiędzy starą a nową szkołą magii. Nowa szkoła magii jest tym, w co będziesz grać, jeśli zdecydujesz się zagrać w tę grę. Nowa szkoła magii nazywa się „Szkołą Męstwa” i jest w zasadzie ewolucją starej szkoły magii. Dzięki Old School możesz nauczyć się wielu potężnych zaklęć, które są zarówno dobre dla twojej postaci, jak i dla środowiska. Będziesz używać tych potężnych zaklęć, aby walczyć z różnymi złymi stworzeniami w grze, takimi jak zombie, szkielety i pająki.

Nowa szkoła starożytnej magii skupia się na używaniu narzędzi zamiast zaklęć, aby wykonywać różne magiczne zadania, które musisz wykonać w grze. Mając mniej zaklęć niż stara szkoła, Nowa Szkoła starożytnej magii ma tylko 16 potężnych zaklęć i dziewięć zaklęć wiążących. Niektóre z nowych zaklęć są również dość bogate w runy i wymagają droższych run, takich jak runy krwi i runy śmierci. Nie oznacza to jednak, że musisz wydawać więcej pieniędzy, aby odnieść sukces podczas grania w tę grę.

Gdy osiągniesz wyższe poziomy, będziesz mógł uczyć się i używać nowych potężnych zaklęć wiążących, a także nauczyć się używać potężnych zaklęć teleportujących. Oznacza to, że nie jesteś już ograniczony liczbą zaklęć, które posiadasz w grze, ale raczej możesz przyzywać inne potężne stworzenia, aby wykonywały za ciebie rozkazy. Oznacza to, że w starożytnym świecie Warcrafta ograniczają Cię nie tylko Twoje umiejętności, ale także amulety.