egipt

la santa muerte rituals

Jeśli kiedykolwiek czytałeś książkę „The Craft of Making Love” lub inne podobne teksty o sztuce magii, nauczyłeś się potężnego sposobu na wywołanie miłości od dwojga kochanków. To właśnie ma na celu rytualne użycie hekate. Hekate to naczynie, w którym umieszcza się świecę i uważa się, że stworzyłby portal między dwojgiem kochanków, pozwalający na wzajemną komunikację. Uważa się, że świeca tworzy negatywne pole energetyczne, które jest w stanie odeprzeć negatywność z dusz ludzi, którzy przeszliby przez to hekate, pozwalając im w ten sposób osiągnąć wyższy stan świadomości.

Uważa się, że ten akt ma na celu albo przyciągnięcie więcej energii do zmarłego, albo przebłaganie bogów o ich ochronę i błogosławieństwo. Jednak większość osób wykonujących ten rytuał twierdzi, że jest to czysto osobista preferencja. Niektórzy powiedzieliby, że jest więcej zalet niż wad, podczas gdy inni twierdzą, że są tu wyłącznie dla zabawy i rozrywki. Niezależnie od przypadku, ważne jest, aby wiedzieć, że jest kilka rzeczy, o których musisz pamiętać podczas wykonywania rytuału takiego jak ten. W tym artykule omówię kilka wskazówek, jak sprawić, by całe wydarzenie było bardziej zabawne i zabawne.

Kiedy zaczynasz wykonywać magię śmierci, powinieneś zawsze pamiętać, że śmierć jest częścią życia, przez którą każdy musi przejść w takim czy innym momencie. Nie oznacza to jednak, że musisz odwrócić się od śmierci. Zamiast tego powinieneś wykorzystać ten czas, aby przygotować się na stawienie czoła własnej śmierci. Aby to zrobić, powinieneś spróbować medytować nad sposobami, w jakie spotkasz swój koniec, a także medytować nad rzeczami, w które wierzysz na temat umierania.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *