jesień

la santa muerte prayer

Dla wielu odpowiedź na modlitwy oznacza możliwość pójścia do kościoła i usiąść z Bogiem przez kilka minut i otrzymać od Niego kilka słów pocieszenia. Ale dla innych, którzy nie czują, że mogą w pełni zaufać Bogu i mieć z Nim osobistą relację, odpowiedź na modlitwę może nic nie znaczyć. Kiedy tak się dzieje, dla wielu ludzi oznacza to, że po prostu przestają chodzić do kościoła i nie zbliżają się do Boga. Może to stanowić problem, ponieważ chodzenie do kościoła jest czymś, co wielu uważa za niesamowicie pocieszające i jest czymś, co mają nadzieję robić każdego dnia. Jeśli czujesz, że nie możesz odpowiedzieć na modlitwę lub znajdujesz wymówki, aby nie chodzić do kościoła, możesz zrobić inne rzeczy i udać się do pewnych miejsc, aby znaleźć odpowiedzi, których szukasz.

Po pierwsze, dla tych, którzy czują, że mogą ufać Bogu i czują, że mogą otrzymać pocieszenie, jakie może im przynieść odpowiedź na modlitwę, dobrym pomysłem może być udanie się do ośrodka pomocy społecznej dla nabożeństw religijnych. Wiele lokalnych kościołów oferuje różne rodzaje usług tym, którzy mogą ich potrzebować, w tym duchowe, które są otwarte dla społeczności i te, które są nastawione na zaspokojenie konkretnych potrzeb. Najlepiej udać się do centrum pomocy, które dostosuje się do twoich szczególnych potrzeb i okoliczności, abyś mógł dostać to, czego potrzebujesz i nie spotkał się z bezosobową prośbą o pomoc. Może to być cenna droga, jeśli masz trudności z zaufaniem Bogu, ale nie wiesz, jak uzyskać odpowiedzi, których potrzebujesz.

Jeśli trudno ci zaufać Bogu, ale nadal chcesz iść z Nim gdziekolwiek, dobrym pomysłem może być skontaktowanie się z pastorem lub pastorem. Wielu lokalnych pastorów ma darmowe zasoby dostępne dla ludzi takich jak ty i często mogą odpowiedzieć na modlitwy na miejscu. Może to ułatwić pójście z Bogiem gdziekolwiek, bez martwienia się o to, czy twoja modlitwa zostanie wysłuchana i bez konieczności przechodzenia przez jakąkolwiek formę formalnej modlitwy.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *